W ramach przełamania bariery wiedzy zajmujemy się gromadzeniem danych i ich analizą. Do pracy wykorzystujemy najpopularniejsze na świecie narzędzie – Google Analytics oraz dane z innych systemów trackingowych (śledzących), takich jak Facebook Pixel

Dzięki temu możesz podejmować strategiczne, skuteczne i dobre decyzje biznesowe. Z wykorzystaniem danych możesz wprowadzać działania, które rozwiną Twoją organizację, a przede wszystkim – przełożą się na większy zysk.

Napisz do Nas

Roman Rozenberger

Dzień dobry, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Co zyskujesz dzięki analityce internetowej?

1.Rozpoznawalność
Rośnie świadomość Twojej marki wśród Twoich potencjalnych klientów

2.Zainteresowanie
Zwiększa się zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami

3.Zainteresowanie
Zauważalnie zwiększa się ruch w Twojej witrynie internetowej

4.Konwersja i Sprzedaż
Dzięki kampaniom Google Ads realizujemy Twoje cele, zwiększając sprzedaż