Email Marketing

Email jest jednym z najstarszych sposobów komunikacji w Internecie. Największą jego zaletą jest bezpośrednia komunikacja z odbiorcą oraz możliwość przekazania bardzo dokładnego i rozbudowanego komunikatu. Dzięki rozwojowi narzędzi istnieje możliwość dużej personalizacji wiadomości oraz segmentacji grup odbiorców, na podstawie ich zachowań i interakcji. Email marketing jest jednym z najskuteczniejszych sposobów sprzedaży i komunikacji z osobami zdecydowanymi, zainteresowanymi oraz zaciekawionymi Twoimi produktami lub usługami.

Napisz do Nas

Roman Rozenberger

Dzień dobry, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Co zyskujesz dzięki Email Marketing

Duży współczynnik konwersji

Email marketing jest dzisiaj jednym z najbardziej skutecznych form promocji produktów, usług oraz wydarzeń. Dzięki realizowanym przez nas kampaniom mailingowym masz pewność, że użytkownicy zrealizują określony przez Ciebie cel.

Dostarczalność dzięki Amazon

Jednym z wyzwań email marketingu jest duża dostarczalność wiadomości email. Współpracujemy z firmą Amazon, która udostępnia nam swoje serwery do wysyłki wiadomości email. Dzięki temu masz pewność, że Twój email trafi do wszystkich i nie zostanie uznany za SPAM.

 

Oszczędność

Email marketing jest jednym z najbardziej oszczędnych sposobów komunikacji i reklamy, koszt wysłania 10 000 wiadomości to tylko 15 zł. Pozostałe koszty związane są z obsługą i przygotowaniem kampanii. Płacisz za faktyczną pracę, a nie za narzędzia.

Bezpieczeństwo

Tworzone przez nas kampanie są zgodne z obowiązującym prawem. Bazy danych odbiorców przechowywane są na serwerach w Polsce, a do każdej wiadomości dołączamy informacje o nadawcy, link do wypisania się oraz link do zmian ustawień dotyczących prywatności.

Jakie Usługi Wykonujemy w Ramach Email Marketing

Pozyskiwanie adresów email

Wysyłka newsletterów i mailingów

 

Segmentacja baz odbiorców

Marketing Automation

 

Przygotowywanie szablonów wiadomości

Treści i media

 

Dlaczego Warto z Nami Współpracować?

Profesjonalna Obsługa

Dzięki doświadczeniu zapewnimy Ci sprawną i profesjonalną obsługę. Będziesz widział w każdej chwili na jakim etapie prac jesteśmy, a w razie pytań będziemy Ci służyć pomocą i radą. Możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w sprawach, które nie będą dla Ciebie oczywiste i jasne.

Szybkość i terminowość

Działamy sprawnie i szybko, a umówione terminy są dla nas wiążące. Możesz być pewien, że Twoje kampanie mailingowe dotrą na czas. Jeśli pojawią się jakieś komplikacje wpływające na terminu wysyłek od razu Cię o tym poinformujemy i nie pozwolimy aby wpłynęły one mocno na datę wysyłki Twojej kampanii.

Partnerstwo

Do każdego projektu podchodzimy na zasadzie partnerstwa, dlatego dbamy o Twój sklep internetowy, jakby był naszym własnym. Dzięki temu otrzymujesz maksymalne zaangażowanie i uwagę każdego członka naszego zespołu.

Uczciwość i zrozumiałość

Wycena, oferta, planowanie, praca, oraz umowa są dla nas ważnym aspektem, tworzymy je tak, aby wszystko było dla Ciebie jasne i klarowne. Każdy temat sprawiający trudność omawiamy, tak abyś miał świadomość tego co i w jakim celu się dzieje.

Raporty i analityka

Wszystkie nasze kampanie odpowiednio przygotowujemy, abyś korzystając z Google Analytics mógł zobaczyć jak zachowywali się użytkownicy po wejściu na stronę. Dostajesz od nas raporty na temat wysłanej kampanii i najważniejszych wskaźników jakości email marketingu

Przejrzystość

Mamy powody do dumy, więc jeśli chciałbyś sprawdzić jak się z nami współpracuje, to udostępnimy Ci kontakt do naszych partnerów biznesowych. Przez cały proces tworzenia sklepu internetowego masz dostęp to aktualnego stanu prac. Wiesz też za co płacisz, po każdym etapie otrzymasz raport wykonanych prac.

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, mających doświadczenie w różnych specjalizacjach, jaki mających za sobą wiele lat drogi związanej z tym, czym się zajmują dzisiaj. Dlatego decydując się z nami korzystasz z doświadczenia każdego z nas.

Kompleksowość

Skupiamy w zespole wiedzę ze wszystkich dziedzin marketingu internetowego. Potrafimy łączyć ze sobą inne źródła i media tak aby maksymalizować efekty wysyłanych kampanii mailingowych. Ruch z mailingów wykorzystujemy ponownie w kampaniach remarketingowych Google oraz Facebook.

Przewiń do góry