Jako przedsiębiorca nie jesteś kreatywny? Wręcz przeciwnie, wszyscy przedsiębiorcy chcący przetrwać na rynku wykazują się umiejętnością łamania barier kreatywności i to na wielu płaszczyznach. Jednak Twoje zasoby czasu i mocy nie są nieograniczone.  Dlatego część zadań najlepiej przekazać osobom doświadczonej w danej profesji. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, które stracisz przez etap prób i błędów. Daj sobie pomóc a my jako specjaliści zadbamy o wizerunek wizualny Twojej firmy na jaki zasługuje. Tak, świadczymy kompleksowe usługi kreatywne.

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy.

  • Identyfikacje wizualne, księga znaku, CI
  • Logo (sygnet, logotyp, slogan)
  • Materiały reklamowe (wizytówki, katalogi, ulotki, banery)
  • Content Internetowy

Napisz do Nas

Cześć, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Identyfikacja wizualna

Zadbanie o spójny wizerunek Twojej marki to poważna sprawa i nie powinieneś tego bagatelizować. Dobra identyfikacja wizualna jest dla firmy/marki tym czym dla ludzi jest ubiór. A to czy ubierzemy się w idealnie dobrany garnitur lub w stary t-shirt z niepasującymi do nich spodniami ma niebagatelne znaczenie przy efekcie pierwszego wrażenia.

Spójny wizerunek sprawia, że Twoja marka jest godna zaufania. Łagodzi niepewności co do jakości usług jakie oferujesz. Co najważniejsze pomaga wyróżnić się w chaosie produktów i usług konkurencji.

Logo

Logo jest to jedna z najważniejszych składowych systemu identyfikacji wizualnej. Dobry projekt buduje tożsamość i wyraża charakter marki.

Logo możemy rozłożyć na części składowe:

  • logotyp – jest to część typograficzna,
  • sygnet – jest elementem graficznym, symbolem,
  • tagline – slogan charakteryzujący markę.

Logo może składać się z samego logotypu lub z samego sygnetu, tak naprawdę wszystko zależy od przyjętych założeń, które powinny znaleźć się w księdze znaku.

Grafika reklamowa

Co sprawia, że klient poświęci czas dla Twojej usługi lub produktu? Oczywiście jest to grafika reklamowa.

Dobrana do grupy docelowej i dostosowana do Twojego systemu identyfikacji wizualnej sprawi, że potencjalni jak i obecni klienci będą zaangażowani w proces zakupowy.

Przewiń do góry