Reklama Google Ads to potężne narzędzie, które chcemy wykorzystać celem sprzedaży Twoich produktów oraz usług na terenie całego kraju oraz promowania Twojej marki jako lidera rynku.

W Internecie istnieje mnóstwo stron lub sklepów posiadających konkurencyjne dla Ciebie produkty i usługi. Naszym celem jest aby klient zobaczył Twoją reklamę, wszedł na Twoją stronę i wykonał jakąś interakcję, na której Ci zależy. Chcemy wykorzystać do tego celu reklamę Google Ads, zobacz jej możliwości.

Napisz do Nas

Roman Rozenberger

Dzień dobry, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Zobacz co Zyskujesz dzięki Google Ads

1.Rozpoznawalność
Rośnie świadomość Twojej marki wśród Twoich potencjalnych klientów

2.Zainteresowanie
Zwiększa się zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami

3.Zainteresowanie
Zauważalnie zwiększa się ruch w Twojej witrynie internetowej

4.Konwersja i Sprzedaż
Dzięki kampaniom Google Ads realizujemy Twoje cele, zwiększając sprzedaż

Możliwości Reklamy Google Ads

Reklama Google Ads w Wyszukiwarce

Jest to reklama w wynikach wyszukiwania Google (Search Listing Ads) dla potencjalnych zapytań związanych z produktem.

Największą zaletą tej sieci jest to, że reklama pokaże się użytkownikowi tylko wtedy, kiedy jej szuka. Czyli znamy intencję i będziemy tak wykorzystywać dostępne narzędzia, aby komunikat był emitowany tylko wtedy, kiedy ktoś jest zainteresowany produktem.

Mając świadomość tego, jak ważny jest budżet kampanii przy jak najtrafniejszym ruchu na stronie internetowej, optymalizujemy kampanie, by były tanie i skuteczne. Dzięki temu mamy większą szansę, że na stronę trafia przyszły klient.

Sieć Reklamowa Google Ads

Sieć reklamowa Google Ads to miliony stron internetowych na całym świecie, w których emitowana jest reklama w postaci tekstów, banerów i animacji.

Największą zaletą tej formy jest ogromny zasięg i możliwość kierowania reklamy według słów kluczowych, miejsc docelowych, tematyki stron internetowych, zainteresowań użytkowników, remarketingu, wieku oraz płci.

Jest to idealne rozwiązanie mające na celu zwiększenie świadomości marki poprzez emisję reklam w portalach powiązanych z naszym produktem lub usługą. Dzięki wykorzystaniu kierowania reklamy do konkretnych użytkowników docieramy tylko do osób potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z usług lub zakupem produktów.

 

Remarketing Google Ads

Remarketing Google Ads (lub też retargeting) to mechanizm wyświetlania reklam osobom, które odwiedziły stronę lub wykonały jakąś interakcję.

We wszystkich systemach reklamowych wykorzystywany jest mechanizm remarketingu, którego celem jest dotarcie lub wykluczenie emisji reklam dla użytkowników.

Przykład zastosowania: Użytkownicy opuszczają witrynę nie dokonując zakupu.

Kampania remarketingowa pozwoli nawiązać ponowny kontakt i wyświetlić odpowiednie reklamy, podczas gdy nasz potencjalny klient wyszukuje informacji w Google, przegląda strony internetowe lub korzysta z aplikacji mobilnych.

Remarketing Google Ads

 

Kampanie Produktowe Google Ads

Kampanie Produktowe Google Ads (Product Listing Ads), to reklamy w wynikach wyszukiwania Google, które wyświetlają produkty ze sklepu internetowego.

Reklamy produktów w wyszukiwarce to doskonałe rozwiązanie na początek działań Google Ads dla sklepów internetowych, które zapewniają widoczność i możliwość przejścia bezpośrednio do produktu w sklepie.

Dzięki optymalizacji opisów produktów oraz kampanii produktowych Google Ads zwiększy się ruch w sklepie internetowym oraz szansa na zakup.

 

Reklama Google Ads w YouTube

YouTube jest drugą na świecie wyszukiwarką pod kątem ilości zapytań. Ludzie spędzają na nim dużo czasu oglądając filmy poradnikowe, teledyski i inne treści wideo.
Dzięki Google Ads można emitować reklamę graficzną lub wideo w serwisie YouTube.

 

Reklama Google Ads w Gmail

Dzięki Google Ads reklama wyświetli się w jednym z największych systemów poczty email, jakim jest Gmail.

Zadzwoń i porozmawiajmy
o reklamie Google Ads

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google

 

Dlaczego Warto Reklamować się w Google Ads z IBB MEDIA

Profesjonalna Obsługa

Dzięki doświadczeniu zapewnimy Ci sprawną i profesjonalną obsługę. Będziesz widział w każdej chwili na jakim etapie prac jesteśmy, a w razie pytań będziemy Ci służyć pomocą i radą. Możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w sprawach, które nie będą dla Ciebie oczywiste i jasne.

Partnerstwo

Do każdego projektu podchodzimy na zasadzie partnerstwa, dlatego dbamy o Twoją kampanię Google Ads, jakby była naszą własną. Dzięki temu otrzymujesz maksymalne zaangażowanie i uwagę każdego członka naszego zespołu.

Przejrzystość

Mamy powody do dumy, więc jeśli chciałbyś sprawdzić jak się z nami współpracuje, to udostępnimy Ci kontakt do naszych partnerów biznesowych. Przez cały okres prowadzenia kampanii masz dostęp to aktualnego stanu prac.

Uczciwość i zrozumiałość

Wycena, oferta, planowanie, praca, oraz umowa są dla nas ważnym aspektem, tworzymy je tak, aby wszystko było dla Ciebie jasne i klarowne. Każdy temat sprawiający trudność omawiamy, tak abyś miał świadomość tego co i w jakim celu się dzieje.

Kompleksowość

Skupiamy w zespole wiedzę ze wszystkich dziedzin marketingu internetowego. Dlatego masz pewność, że Twoja reklama Google Ads będzie przygotowana pod kątem osiągania celów i działań z zakresu innych form reklamy internetowej jak media społecznościowe, content marketing, pozycjonowanie, email marketing.

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, mających doświadczenie w różnych specjalizacjach, jaki mających za sobą wiele lat drogi związanej z tym, czym się zajmują dzisiaj. Dlatego decydując się z nami korzystasz z doświadczenia każdego z nas.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google

Zadzwoń i porozmawiajmy
o reklamie Google Ads

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Jakie Prace Wykonujemy

 • Przygotowanie konta Google Ads.
 • Dobór słów kluczowych.
 • Konfiguracja kampanii w sieci wyszukiwania.
 • Konfiguracja kampanii w sieci reklamowej.
 • Konfiguracja kampanii produktowych
 • Tworzenie i optymalizacja tekstów reklamowych.
 • Optymalizacja kampanii AdWords pod kątem współczynnika kliknięć.
 • Optymalizacja kampnii AdWords pod kątem konwersji i transakcji.
 • Śledzenie realizacji celów kampanii
 • Integracja Google AdWords z Google Analytics
 • Integracja Google Merchant Center
 • Integracja Google Search Console

Ile Kosztuje Kampania Google Ads

Na kampanie przeznaczasz tyle ile możesz i tyle ile chcesz.

Nie tworzymy żadnych limitów budżetów, a nasz koszt miesięcznej obsługi rozpoczyna się od 337 zł.

Jesteśmy otwarci na wszelkie modele rozliczeń w tym model prowizji od wydanego budżetu oraz model prowizji od osiągniętych przychodów.

Jeśli potrzebujesz zaplanować budżet kampanii Google Ads to zadzwoń do nas. Pomożemy obliczyć Ci próg rentowności oraz maksymalny koszt konwersji.

Ile Kosztuje Reklama Google Ads?

Poniżej przedstawiamy cennik reklamy Google Ads.

od499PLN / mc
Flat
 • Wycena kampanii na podstawie strony lub sklepu internetowego
 • Stały abonament bez zależności od budżetu i przychodów
 • Kwota nie uwzględnia budżetu reklamowego Google Ads

od337PLN / mc
Prowizja od Budżetu
 • Brak opłat aktywacyjnych
 • Prowizja od 20% do 5% od wykorzystanego budżetu
 • Elastyczne podejście
 • Kwota nie uwzględnia budżetu reklamowego Google Ads

od337PLN / mc
Success Fee
 • Brak opłat aktywacyjnych
 • Prowizja od 20% do 5% od przychodu na podstawie danych z Google Analytics
 • Elastyczne podejście
 • Kwota nie uwzględnia budżetu reklamowego Google Ads