Bariera Technologii i Dostępności

Technologia i dostępność rozwiązań internetowych to bariera, którą spotkasz na każdym kroku swojej drogi w biznesie i nie tylko. Gdy masz już pomysł na to, co chciałbyś robić i chcesz go wdrożyć w życie napotkasz wiele kwestii związanych z wykorzystaniem technologii.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania z zakresu dostępności i technologii dla istniejących serwisów internetowych oraz dla nowych idei i pomysłów.

Napisz do Nas

Roman Rozenberger

Dzień dobry, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę IBB MEDIA Roman Rozenberger, z siedzibą w Klenicy, ul. Kargowska 12, 66-133 Zielona Góra, w celu skontaktowania się ze mną. Zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażonej zgody i możliwości odwołania jej w każdym czasie oraz zapoznałem się z informacjami dotyczącym praw względem moich danych osobowych.

Jak Działamy?

Zgodnie z Twoim celem

Naszym założeniem jest ustanowienie z Tobą jasnego celu i wspólne obranie drogi, które możliwie najszybciej go zrealizuje.

To właśnie Twój cel przyświeca nam przez cały proces tworzenia systemów teleinformatycznych, sklepów i stron internetowych, blogów, forów, katalogów, kursów, magazynów online, platform elearningowych, stron rekrutacyjnych oraz innych witryn specjalnego przeznaczenia.

Dzięki temu otrzymujesz w pełni funkcjonalny serwis internetowy, który przynosi Ci zamierzone korzyści, a nie jest kolejną witryną w Internecie. Dzięki temu Twoja inwestycja w działania promocyjne jest bardziej efektywne!

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz w pełni profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Zwracamy uwagę na każdy aspekt związany z powstającym projektem i dajemy Ci nasze wsparcie oraz doradztwo na każdym kroku realizacji Twojego celu.

Cenimy i dbamy o bezpieczeństwo dlatego wszelkie tworzone przez nas rozwiązania internetowe są przygotowane pod kątem prawnym oraz pod kątem bezpieczeństwa danych. Każdy z realizowanych przez nas projektów jest zabezpieczany odpowiednim i zaufanym certyfikatem SSL. Dzięki temu Ty i Twoi odbiorcy zyskujecie pewność, że żadne wrażliwe dane nie zostaną przechwycone oraz upublicznione.

Dostępność witryn internetowych

To co nas wyróżnia spośród wielu agencji, czy freelancerów to dbanie o dostępność serwisów internetowych.

Nasze rozwiązania projektujemy tak, aby spełniały standardy użyteczności stron internetowych (Web Usability), wymagania dotyczące funkcjonalności, doświadczeń i wrażeń użytkowników (User Experience). Jeśli będziesz tego potrzebował, to Twój projekt będzie spełniał standardy WCAG (Web Content Accessibility Guidelines).

Tworzone przez nas strony internetowe spełniają normy Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu dostosowują się do wszystkich dostępnych urządzeń, z których można korzystać z Internetu.

Marketing i promocja

Projektowane i wdrażane przez nas rozwiązania są przygotowane pod kątem późniejszej promocji i marketingu poprzez media społecznościowe, pozycjonowanie (SEO), reklamę Google Ads, kampanie newsletterowe i mailingowe. Bardzo dużą uwagę przykładamy dziedzinie analityki internetowej, tak żebyś mógł analizować i rozwijać swoje przedsięwzięcie.

Łączymy wiedzę i doświadczenie zdobywane latami, tak aby zrealizować Twoje pomysły i marzenia. Zadzwoń lub napisz do nas i zapomnij o barierach technologii i dostępności!

Wybierz Interesujące Cię Rozwiązanie

Zobacz Ofertę Stron

Strony Internetowe

Zobacz Ofertę Stron Internetowych

/sklepy-i-strony-internetowe/strony-internetowe/

Konwertujące Strony

Landing Page

Konwertujące Strony Docelowe

/sklepy-i-strony-internetowe/strony-docelowe-landing-page/

Zobacz Ofertę Sklepó

Sklepy Internetowe

Zobacz Ofertę Sklepów Internetowych

/sklepy-i-strony-internetowe/sklepy-internetowe/

Zobacz Ofertę Serwis

Blogi WordPress

Zobacz Ofertę Serwisów Blogowych

/sklepy-i-strony-internetowe/blogi/

Zobacz Ofertę Platfo

Platformy do Kursów Online

Zobacz Ofertę Platform LMS

/sklepy-i-strony-internetowe/kursy-online/

Zobacz Jak Możemy Ci

Serwis Stron i Sklepów Internetowych

Zobacz Jak Możemy Ci Pomóc

/sklepy-i-strony-internetowe/serwis-stron-internetowych/

Przewiń do góry