Bariera Technologii i Dostępności

Technologia i dostępność rozwiązań internetowych to bariera, którą spotkasz na każdym kroku swojej drogi w biznesie i nie tylko. Gdy masz już pomysł na to, co chciałbyś robić i chcesz go wdrożyć w życie napotkasz wiele kwestii związanych z wykorzystaniem technologii.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania z zakresu dostępności i technologii dla istniejących serwisów internetowych oraz dla nowych idei i pomysłów.

Napisz do Nas

Cześć, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Jak Działamy?

Zgodnie z Twoim celem

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Naszym założeniem jest ustanowienie z Tobą jasnego celu i wspólne obranie drogi, które możliwie najszybciej go zrealizuje.

To właśnie Twój cel przyświeca nam przez cały proces tworzenia systemów teleinformatycznych, sklepów i stron internetowych, blogów, forów, katalogów, kursów, magazynów online, platform elearningowych, stron rekrutacyjnych oraz innych witryn specjalnego przeznaczenia.

Dzięki temu otrzymujesz w pełni funkcjonalny serwis internetowy, który przynosi Ci zamierzone korzyści, a nie jest kolejną witryną w Internecie. Dzięki temu Twoja inwestycja w działania promocyjne jest bardziej efektywne!

Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz w pełni profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Zwracamy uwagę na każdy aspekt związany z powstającym projektem i dajemy Ci nasze wsparcie oraz doradztwo na każdym kroku realizacji Twojego celu.

Cenimy i dbamy o bezpieczeństwo dlatego wszelkie tworzone przez nas rozwiązania internetowe są przygotowane pod kątem prawnym oraz pod kątem bezpieczeństwa danych. Każdy z realizowanych przez nas projektów jest zabezpieczany odpowiednim i zaufanym certyfikatem SSL. Dzięki temu Ty i Twoi odbiorcy zyskujecie pewność, że żadne wrażliwe dane nie zostaną przechwycone oraz upublicznione.

Dostępność witryn internetowych

Marketing i promocja

To co nas wyróżnia spośród wielu agencji, czy freelancerów to dbanie o dostępność serwisów internetowych.

Nasze rozwiązania projektujemy tak, aby spełniały standardy użyteczności stron internetowych (Web Usability), wymagania dotyczące funkcjonalności, doświadczeń i wrażeń użytkowników (User Experience). Jeśli będziesz tego potrzebował, to Twój projekt będzie spełniał standardy WCAG (Web Content Accessibility Guidelines).

Tworzone przez nas strony internetowe spełniają normy Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu dostosowują się do wszystkich dostępnych urządzeń, z których można korzystać z Internetu.

Projektowane i wdrażane przez nas rozwiązania są przygotowane pod kątem późniejszej promocji i marketingu poprzez media społecznościowe, pozycjonowanie (SEO), reklamę Google Ads, kampanie newsletterowe i mailingowe. Bardzo dużą uwagę przykładamy dziedzinie analityki internetowej, tak żebyś mógł analizować i rozwijać swoje przedsięwzięcie.

Łączymy wiedzę i doświadczenie zdobywane latami, tak aby zrealizować Twoje pomysły i marzenia. Zadzwoń lub napisz do nas i zapomnij o barierach technologii i dostępności!

Wybierz Interesujące Cię Rozwiązanie

Strony Internetowe
STRONY INTERNETOWE
SKLEPY INTERNETOWE
Reklama Facebook Ads
BLOGI WORDPRESS
Serwis Stron i Sklepów internetowych
SERWIS SKLEPÓW INTERNETOWYCH
Zadzwoń do Nas
+48 663 228 274
Napisz do Nas
hello@ibb.media
Siedziba
Kargowska 12
66-133 Klenica
Przewiń do góry