Serwis Stron i Sklepów Internetowych

Posiadanie własnego serwisu internetowego takiego jak firmowa strona internetowa, sklep internetowy, blog to powód do dumy. Jednak aby zapewnić ciągłość działania, aktualizację oraz bezpieczeństwo danych potrzeba czasu i umiejętności. Jeśli ich nie posiadasz to właśnie dla Ciebie została stworzona usługa serwisu stron i sklepów internetowych. W ramach niej zarządzamy Twoją witryną internetową aby była zawsze aktualna i spełniała Twoje oczekiwania.

Napisz do Nas

Cześć, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Jakie usługi proponujemy?

Pomoc programistyczna

Współpracujemy z wieloma programistami specjalizującymi się w WordPress, Woocommerce, Presta Shop, Shoper i nie tylko.

Posiadamy bardzo dużo doświadczenia i jesteśmy komunikatywni. Współpracowaliśmy z wieloma firmami przy wielu projektach. Jesteśmy gotowy, aby Ci pomóc.

Optymalizacja prędkości

Wolno ładujący się serwis internetowy zniechęca do przeglądania i wykonywania akcji.

Prędkość strony wpływa na ocenę przez wyszukiwarkę Google oraz systemy reklamowe. Zadbamy o to, aby Twoja strona ładowała się szybko i była przyjazna dla odbiorcy.

Aktualizacje i wprowadzanie treści

Potrzebujesz zaktualizować treści na swojej witrynie internetowej? Nie masz pojęcia jak się za to zabrać? A może po prostu nie chcesz tego robić?

Właśnie dlatego stworzyliśmy usługę aktualizację i wprowadzania treści w serwisach internetowych. Dzięki temu nie musisz uczyć się obsługi systemu, tylko przesyłasz nam materiały, które mają znaleźć się na stronie WWW.

Aktualizacje systemu

Aktualizacje systemów zarządzania treścią to ważny element pod kątem bezpieczeństwa i gwarancji ciągłości działania serwisu internetowego.

Nasz zespół zadba o aktualizacje Twojej witryny internetowej, tak aby system zarządzania stroną był aktualny, a strona bezpieczna.

Ile Kosztuje Serwis Internetowy?

Poniżej przedstawiamy cennik usług serwisowych. Istnieje również wykupienia abonamentu, co znacznie obniża koszt usługi.

Pomoc programistyczna

PLN 300 Cena od
 • Do 2h prac programistycznych
 • Prace według wytycznych
 • Dodatkowa godzina to koszt 175 zł
Na start

Abonament

PLN 359 od / miesięcznie
 • Prace programistyczne
 • Optymalizacja czasu ładowania strony
 • Aktualizacje systemu zarządzania treścią
 • Wprowadzanie treści
 • Wprowadzanie produktów do sklepów
Popularne

Przyspieszenie strony

PLN 1097 Cena od
 • Optymalizacja prędkości ładowania strony
 • Gwarantowane przyspieszenie wczytywanie strony
 • Czas wykonania jest zależny od technologii i złożoności
Nowa cena
Przewiń do góry