Profesjonalne Strony Interenetowe

Strona internetowa jest dzisiaj podstawą formą komunikacji z użytkownikami. Największą zaletą stron internetowych jest to, że mamy do nich dostęp prawie z każdego miejsca na Ziemi, wystarczy połączenie z Internetem aby móc pokazać Twoją stronę www i przekazać najważniejsze informacje użytkownikowi. Aby strona internetowa była przydatna dla Twojej firmy lub organizacji potrzebny jest proces, który określi jakiego typu strony www potrzebujesz, jakie będzie realizowała cele i jakie korzyści będzie przynosiła Tobie, Twojej firmie lub organizacji.

Napisz do Nas

Cześć, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

W Internecie istnieje mnóstwo stron internetowych, naszym celem jest sprawienie, że Twoja będzie wyróżniać się spośród nich wszystkich dostępnością, prędkością oraz łatwością w znalezieniu kluczowych informacji takich jak kontakt do Twojej firmy i jasne pokazanie korzyści płynących akurat z wyboru Twojej oferty.

Korzyści ze współpracy

Profesjonalna Obsługa

Dzięki doświadczeniu zapewnimy Ci sprawną i profesjonalną obsługę. Będziesz widział w każdej chwili na jakim etapie prac jesteśmy, a w razie pytań będziemy Ci służyć pomocą i radą. Możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w sprawach, które nie będą dla Ciebie oczywiste i jasne.

Szybkość i terminowość

Działamy sprawnie i szybko, a umówione terminy są dla nas wiążące. Możesz być pewien, że Twoja nowa strona internetowa będzie uruchomiona na czas. Jeśli pojawią się jakieś komplikacje wpływające na termin od razu Cię o tym poinformujemy i nie pozwolimy aby wpłynęły one mocno na datę publikacji Twojej strony.

Partnerstwo

Do każdego projektu podchodzimy na zasadzie partnerstwa, dlatego dbamy o Twój projekt, jakby był naszym własnym. Dzięki temu otrzymujesz maksymalne zaangażowanie i uwagę każdego członka naszego zespołu.

Uczciwość i zrozumiałość

Wycena, oferta, planowanie, praca, oraz umowa są dla nas ważnym aspektem, tworzymy je tak, aby wszystko było dla Ciebie jasne i klarowne. Każdy temat sprawiający trudność omawiamy, tak abyś miał świadomość tego co i w jakim celu się dzieje.

Prawa Autorskie

Na koniec naszej pracy przygotowujemy protokół odbioru strony internetowej, w którym akceptujesz wykonane prace i nabywasz prawa autorskie do swojej nowej strony. Jest to dokument zapewniający Ciebie, że strona jest już w pełni Twoja.

Gwarancja, aktualizacje i serwis

Po publikacji dajemy Ci gwarancję strony internetowej i jej działania. Przez pierwszy rok raz w miesiącu za darmo aktualizujemy system zarządzania treścią. A jeśli chcesz, żebyśmy zarządzali Twoją stroną internetową i wprowadzali dla niej nowe treści to przygotowaliśmy usługę serwisu stron internetowych.

Przejrzystość

Mamy powody do dumy, więc jeśli chciałbyś sprawdzić jak się z nami współpracuje, to udostępnimy Ci kontakt do naszych partnerów biznesowych. Przez cały proces tworzenia strony internetowej masz dostęp to aktualnego stanu prac. Wiesz też za co płacisz, po każdym etapie otrzymasz raport wykonanych prac.

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, mających doświadczenie w różnych specjalizacjach, jaki mających za sobą wiele lat drogi związanej z tym, czym się zajmują dzisiaj. Dlatego decydując się pracować z nami, korzystasz z doświadczenia każdego z nas.

Kompleksowość

Skupiamy w zespole wiedzę ze wszystkich dziedzin marketingu internetowego. Dlatego masz pewność, że Twoja strona internetowa będzie przygotowana pod kątem późniejszej promocji i działań z zakresu reklamy internetowej w Google – najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej – oraz w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn

Tworzone przez nas strony są

Lekkie i Szybkie

Szybkość działania stron internetowych ma duży wpływ na wrażenia użytkownika. Twoja strona ma maksymalnie 3 sekundy na to żeby przyciągnąć uwagę użytkownika, jeśli nie załaduje się, lub treść, która go interesuje jest niewidoczna to zrezygnuje z dalszego przeglądania.

Bezpieczne

Bezpieczeństwo stron internetowych to coś na co zwracamy szczególną uwagę. Jest ono ważne dla Ciebie, Twojej firmy oraz użytkowników Internetu. Do każdej strony dodajemy certyfikat SSL za darmo! W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo Twoich odbiorców i budujemy pozytywny odbiór Twojego biznesu.

Dostępne

Przygotowujemy strony zgodnie ze standardami RWD, oznacza to że Twoja strona internetowa dostosuje się do ekranu urządzenia na którym jest przeglądana! Dzięki temu Twoi potencjalni klienci mogą przeglądać Twoją ofertę w każdym miejscu z dostępem do internetu, z każdego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową.

Intuicyjne i Przejrzyste

W dobie szybkiego przepływu informacji i ciągłego spieszenia się przejrzystość i łatwość nawigacji odgrywa kluczową rolę w wyborze oferty przez użytkowników. Tworzone przez nas strony są łatwe w nawigacji, a kluczowa treść jest od razu eksponowana użytkownikom.

Proces tworzenia strony internetowej

 • Brief i oferta
  W odpowiedzi na Twoje zapytanie ofertowe wyślemy Ci dokument, dzięki któremu poznamy Twoje wyobrażenie i ideę. Na podstawie briefu przygotowujemy się do rozmowy w trakcie której określimy to jakie są Twoje cele.
 • Określenie celów strony internetowej
  Spotykamy się osobiście lub poprzez narzędzia to komunikacji online takie jak Skype lub Google Hangout. Podczas spotkania porozmawiamy z Tobą o celach jakie będzie realizować Twoja strona internetowa. po spotkaniu przygotujemy wstępną ofertę cenową, którą prześlemy Ci do 48 godzin.
 • Badanie rynku
  Sprawdzimy jak wyglądają strony Twojej konkurencji i z jakich metod przedstawienia oferty korzystają, tak aby znaleźć najciekawsze rozwiązania i na ich podstawie zaplanować elementy, które powinny znaleźć się na Twojej stronie www.
 • Przygotowanie układu strony internetowej
  Na podstawie Twoich celów przygotujemy układ strony i formę prezentacji oferty. Zaprojektujemy obowiązkowe funkcjonalności i elementy zgodnie z zasadami Web Usability (użyteczność stron internetowych), User Experience, tak aby dotarli oni do najważniejszych miejsc w Twojej stronie internetowej i zrealizowali zamierzone działania.
 • Przygotowanie lub redakcja treści
  Po stworzeniu układu i wyglądu strony internetowej jesteśmy gotowi aby przystąpić do wstawiania i tworzenia treści. Wiemy dobrze, co należy napisać i jakie korzyści Twojej oferty pokazać, tak aby zainteresować użytkownika i skłonić go do kontaktu z Twoją firmą lub organizacją.
 • Zakodowanie strony internetowej wraz z funkcjonalnościami i treściami
  Gdy już wszystkie elementy strony internetowej są przygotowane do pracy wkraczają nasi specjaliści od kodowania frontu strony internetowej, jak i tego czego nie widzą użytkownicy, czyli zaplecza strony internetowej. Dzięki wcześniejszym przygotowaniom ich praca przebiega szybko i sprawnie, a gotowa strona wiernie oddaje Twoje oczekiwania.
 • Analityka internetowa
  Ważnym aspektem, na który zwracamy uwagę jest możliwość prowadzenia analityki internetowej, tak abyś wiedział, które elementy na Twojej stronie są kluczowe i należy je eksponować. To również ważne pod kątem przyszłej promocji i pozyskiwania klientów, tak abyś dobrał najbardziej odpowiednie formy promocji i reklamy internetowej. Więcej przeczytasz o tym przy tutaj.
 • Sprawdzenie funkcjonalności i zgodności
  Przed samą publikacją jeszcze raz przyglądamy się Twojej stronie internetowej, sprawdzamy czy wszystkie odnośniki, formularze działają prawidłowo. Sprawdzamy również zgodność z aktualnymi przepisami prawa, czy nigdzie nie wyciekają nigdzie dane, czy wszystkie formularze posiadają odpowiednie zgody.
 • Publikacja strony internetowej
  Dla nas publikacja Twojej strony internetowej to święto, przygotowujemy wszystko tak, aby dla Ciebie to też był szczególny dzień, w którym na światło dzienne ukazuje się Twoja oferta, którą można zobaczyć z każdego miejsca na Ziemi!

Cena strony internetowej

Cena wykonania strony internetowej zależy w głównej mierze od posiadanych i dostarczanych przez Ciebie materiałów, jak i złożoności planowanej strony.

Jak długo trwa stworzenie strony internetowej

Czas jest również zależny od dostarczonych przez Ciebie materiałów i złożoności strony internetowej. Tworzone przez nas strony internetowej powstają od około 7 dni w najprostszym pakiecie do 3 miesięcy w pakiecie najwyższym.

Jak mogę przyspieszyć powstawanie strony internetowej

Przygotuj dobrze materiały, szkice, wykup wcześniej domenę i hosting. Przygotuj brief swojego projektu. Przekaż nam wszystkie swoje materiały.

Jak odbywa się płatność za stronę internetową?

Płatność odbywa się w dwóch transzach. Pierwsza przed przystąpieniem przez nas do prac. Druga, po przygotowaniu i zaakceptowaniu przez Ciebie serwisu.

Wizytówka

Dla Zaczynających
PLN 1319 Cena od
 • Strona w oparciu o system WordPress
 • Szata graficzna w oparciu o szablon
 • Wprowadzenie treści
 • Wprowadzenie obrazów
 • Wprowadzenie danych kontaktowych
 • Strona dostosowana do urządzeń mobilnych
 • Strona główna + 5 podstron
 • Funkcjonalność bloga
 • Strona internetowa zgodna z RODO
 • Instrukcja obsługi edycji treści w formacie PDF
 • 30 dni darmowej aktualizacji systemu zarządzania treścią oraz aktualizacji treści na stronie
Sprawdż!

Firma

Dla Chcących Sprzedawać
PLN 3547 Cena od
 • Strona w oparciu o system WordPress
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Szata graficzna w oparciu o szablon
 • Przygotowanie, redakcja oraz wprowadzenie treści
 • Przygotowanie oraz wprowadzenie grafik i obrazów
 • Wprowadzenie danych kontaktowych
 • Formularze kontaktowe
 • Strona RWD – dostosowana do urządzeń mobilnych
 • Funkcjonalność bloga
 • Strona internetowa zgodna z RODO
 • Integracja Google Analytics
 • Integracja Facebook Pixel
 • Integracja kodów Google Ads
 • Wtyczki społecznościowe
 • Optymalizacja meta tytułów i meta opisów dla SEO
 • Instrukcja obsługi edycji treści w formacie PDF oraz w formacie Video
 • 60 dni darmowej aktualizacji systemu zarządzania treścią oraz aktualizacji treści na stronie
popularne

VIP

Dla wygodnych
PLN 5987 Cena od
 • Strona w oparciu o system WordPress
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Projekt funkcjonalności
 • Szata graficzna w oparciu o indywidualny projekt graficzny
 • Przygotowanie, redakcja oraz wprowadzenie treści pod kątem sprzedażowym i SEO
 • Przygotowanie oraz wprowadzenie grafik i obrazów
 • Wprowadzenie danych kontaktowych
 • Formularze kontaktowe
 • Strona RWD – dostosowana do urządzeń mobilnych
 • Funkcjonalność bloga
 • Strona internetowa zgodna z RODO
 • Konfiguracja i zaawansowana integracja Google Analytics
 • Konfiguracja oraz zaawansowana integracja Facebook Pixel
 • Integracja kodów Google Ads
 • Wtyczki społecznościowe
 • Optymalizacja pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych (SEO)
 • Instrukcja obsługi edycji treści w formacie PDF oraz w formacie Video
 • 90 dni darmowej aktualizacji systemu zarządzania treścią oraz aktualizacji treści na stronie
 • Przeszkolenie z edycji i wprowadzania treści
Nowa Cena!
Przewiń do góry