Pozycjonowanie strony internetowej to inwestycja i procesy dążące do tego aby Twoja strona internetowa pokazywała się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania Google, dla najważniejszych słów kluczowych opisujących ofertę i działalność firmy.

Naszym celem jest to, aby Twoja strona pokazywała się na najbardziej atrakcyjne i rentowne dla Ciebie słowa kluczowe. Tak aby potencjalny klient mający problem do rozwiązania zobaczył Twoją firmę w wynikach wyszukiwania.

Zobacz co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu stron

Klienci

Zwiększa się zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami.

Rozpoznawalność

Użytkownicy częściej widzą Twoją markę, dzięki temu budujesz ich zaufanie.

Rozwój biznesu

Dzięki pozycjonowaniu realizujemy Twoje cele, zwiększając sprzedaż.

Zdobycie przewagi

Wysokie pozycje w wyszukiwarce budują zaufanie do Twojego serwisu. Stań się liderem rynku.

Efekty Pozycjonowania Stron

0
Słów w Top3
0
Słów w Top10
0
Słów w Top50
0 %
Wzrost Sesji w Sklepie
0 %
Wzrost Transakcji z Pozycjonowania
0 %
Wzrost Przychodów z Pozycjonowania
efekty pozycjonowania sklepu internetowego
Dane z Senuto
pozycjonowanie sklepow internetowych
Dane z Google Search Console
sprzedaz pozycjonowanie sklep internetowy
Dane z Google Analytics

Zadzwoń i porozmawiajmy
o pozycjonowaniu stron

Co Robimy w Ramach Pozycjonowania Stron?

Analiza Słów Kluczowych

Analizujemy potencjalne słowa kluczowe, na które będzie pozycjonowany Twój serwis internetowy. Dobieramy słowa tak, abyś już po pierwszym miesiącu poczuł różnicę w ruchu na stronie i sprzedaży. Na podstawie analizy słów kluczowych przeprowadzimy analizę konkurencji oraz audyt SEO Twojej witryny.

Analiza SEO Konkurencji

Na podstawie analizy słów kluczowych przeanalizujemy działania Twojej konkurencji, tak abyśmy mieli pełny obraz Twojego otoczenia i ich działań. Będziemy poszukiwać elementów, w których możemy szybko wyprzedzić Twoich konkurentów, a potem utrzymywać tą przewagę.

Audyt SEO strony internetowej

Dzięki analizie słów kluczowych oraz analizie konkurencji przeprowadzimy dokładny audyt SEO Twojej witryny. Znajdziemy wszystkie niedociągnięcia, stworzymy wytyczne i plan działań nad Twoim serwisem internetowym. Przeanalizujemy każdą podstronę w Twoim serwisie internetowym oraz linki przychodzące do Twojej domeny.

Optymalizacja SEO strony internetowej

Dzięki audytowi SEO przeprowadzimy rzetelną optymalizację SEO Twojej witryny. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zadbaliśmy o wszystkie elementy mające wpływ na wysokie pozycje w wyszukiwarce. Optymalizacja SEO często wiąże się z optymalizacją techniczną serwisu oraz optymalizacją treści.

Tworzenie treści na stronę

Po przeprowadzeniu optymalizacji SEO serwisu internetowego przechodzimy do tworzenia nowych treści dla Twojej witryny. Nowe treści są tworzone w oparciu o analizę słów kluczowych, dlatego możesz mieć pewność, że będą one tworzone z myślą o rozwoju Twojego biznesu

Pozyskiwanie linków do strony

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania stron i sklepów internetowych jest pozyskiwanie odnośników (backlinks) do Twojej witryny internetowej. Dzięki gromadzeniu wartościowych i dobrej jakości linków wskazujących treść w Twojej domenie, wzrosną Twoje pozycje w wyszukiwarce.

Sukces w pozycjonowaniu strony

Jednak nie spoczywamy na laurach. Po osiągnięciu wzrostów w ruchu i w wynikach wyszukiwania dalej pracujemy nad Twoją witryną, tak abyś gromadził wartościowy ruch, który realizuje Twoje cele biznesowe.

Zadzwoń i porozmawiajmy
o pozycjonowaniu stron internetowych

Ile kosztuje pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie jest inwestycją, której efekty utrzymują się latami. Głównymi kosztami pozycjonowania jest praca specjalistów, narzędzia oraz koszt pozyskiwania linków. Poniżej przedstawiamy miesięczne kwoty startowe, od których zaczynamy wycenę.

 • pozycjonowania lokalnego od 850 zł miesięcznie
 • pozycjonowania strony internetowej od 1500 zł miesięcznie
 • pozycjonowania sklepów internetowych od 2500 zł miesięcznie

Pozycjonowanie stron internetowych cennik

Poniżej przedstawiamy cennik pozycjonowania w zależności od typu zasięgu oraz witryny internetowej

Pozycjonowanie stron internetowych

od 1500
zł / mc
 • Analiza słów kluczowych
 • Analiza konkurencji
 • Audyt SEO
 • Edycja treści na stronie pod kątem pozycjonowania
 • Pozycjonowanie pod kątem długiego ogona (long tail SEO)
 • Optymalizacja SEO pod kątem słów kluczowych
 • Rozbudowa serwisu internetowego
 • Stworzenie i zarządzanie wizytówką Google
 • Pozyskiwanie adresów z wizytówek (NAP)
 • Pozyskiwanie odnośników z tematycznych serwisów internetowych i ogłoszeniowych
 • Wdrożenie znaczników danych strukturalnych dla treści
 • Marketing szeptany (WOMM)
 • Monitoring pozycji

Zadzwoń i porozmawiajmy
o pozycjonowaniu w Google

Dlaczego pozycjonowanie strony z IBB MEDIA?

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, mających doświadczenie w różnych specjalizacjach, jaki mających za sobą wiele lat drogi związanej z tym, czym się zajmują dzisiaj. Dlatego decydując się z nami korzystasz z doświadczenia każdego z nas.

Partnerstwo

Do każdego projektu podchodzimy na zasadzie partnerstwa, dlatego dbamy o Twoją widoczność w Google, tak jakbyśmy dbali o własny biznes. Otrzymujesz maksymalne zaangażowanie i uwagę każdego członka naszego zespołu.

Przejrzystość

Mamy powody do dumy, więc jeśli chciałbyś sprawdzić jak się z nami współpracuje, to udostępnimy Ci kontakt do naszych partnerów biznesowych. Przez cały okres prowadzenia kampanii masz dostęp to aktualnego stanu prac.

Profesjonalne podejście

Dzięki doświadczeniu zapewnimy Ci sprawną i profesjonalną obsługę. Będziesz wiedzieć w każdej chwili na jakim etapie prac jesteśmy, a w razie pytań będziemy Ci służyć pomocą i radą. Możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w sprawach, które nie będą dla Ciebie oczywiste i jasne.

Kompleksowość

Skupiamy w zespole wiedzę ze wszystkich dziedzin marketingu internetowego. Dlatego masz pewność, że Twoja reklama Google Ads będzie przygotowana pod kątem osiągania celów i działań z zakresu innych form reklamy internetowej jak media społecznościowe, content marketing, pozycjonowanie, email marketing.

Uczciwość

Wycena, oferta, planowanie, praca, oraz umowa są dla nas ważnym aspektem, tworzymy je tak, aby wszystko było dla Ciebie jasne i klarowne. Każdy temat sprawiający trudność omawiamy, tak abyś miał świadomość tego co i w jakim celu się dzieje.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną wycenę

Powiedz nam, co potrzebujesz, a my oszacujemy koszt w ciągu 48 godzin.

Przewiń do góry