Reklama Google Ads (dawniej Google AdWords) to potężne narzędzie, które chcemy wykorzystać celem sprzedaży Twoich produktów oraz usług na terenie całego kraju oraz promowania Twojej marki jako lidera rynku. W Internecie istnieje mnóstwo stron lub sklepów posiadających konkurencyjne dla Ciebie produkty i usługi. Naszym celem jest aby klient zobaczył Twoją reklamę, wszedł na Twoją stronę i wykonał jakąś interakcję, na której Ci zależy. Chcemy wykorzystać do tego celu reklamę Google Ads, zobacz jej możliwości.

Zadzwoń i porozmawiajmy
o reklamie Google Ads (AdWords)

Efekty Reklamy Google Ads

0 %
Kwartalny ROAS
0 %
Więcej Przychodu Rok do Roku
0 %
Wzrost Wartości Sesji
0 %
Wzrost Współczynnika Konwerji
0 %
Mniejszy Koszt Transakcji
0 %
Wzrost Wartości Zamówień

Zadzwoń i porozmawiajmy
o reklamie w Google

Linki sponsorowane są częścią sieci wyszukiwania Google. Ludzkim językiem nazywamy je reklamami w wyszukiwarce Google oraz w wyszukiwarkach partnerskich. Są to na przykład wyszukiwarka onet.pl, wyszukiwarka wp.pl i mapy Google.

Reklamy banerowe, graficzne oraz tekstowe wyświetlają się sieci reklamowej Google. Do tej sieci należą największe polskie portale oraz mniejsze branżowe strony korzystające z programu dla wydawców reklam Google.

Reklamy wyświetlające produkty w wyszukiwarce. Bardzo potężne i skuteczne rozwiązanie dla sklepów sprzedających fizyczne, ale też cyfrowe produkty. Najpopularniejsza i najskuteczniejsza forma promocji e-commerce.

Nazywany też jako retargeting lub reklama podążająca. Niesamowitą zaletą tego typu reklam jest możliwość utrzymania uwagi potencjalnego odbiorcy i zamiana go w Twojego klienta.

Zadzwoń i porozmawiajmy
o reklamie w Google

Co Robimy w Ramach Google Ads?

Analiza Słów Kluczowych

Analizujemy potencjalne słowa kluczowe, na które będzie reklamowany Twój serwis internetowy. Dobieramy słowa tak, abyś już po pierwszym miesiącu poczuł różnicę w ruchu na stronie i sprzedaży.
Na podstawie analizy słów kluczowych przygotujemy kampanię i reklamy.

Śledzenie Konwersji

Integrujemy z Twoją stroną lub sklepem internetowym śledzenie konwersji, dzięki któremu będziemy mogli optymalizować kampanię pod kątem Twoich celów biznesowych. Korzystamy ze śledzenie konwersji Google Ads, Google Analytics. Prowadzimy wdrożenie poprzez Google Tag Manager.

Tworzenie Kampanii
Google Ads

Na podstawie analizy słów kluczowych stworzymy pierwsze kampanie, tak aby wykorzystać potencjał najmocniejszych grup słów kluczowych.

Optymalizcja Reklam Google

Dla stworzonej kampanii przeprowadzamy regularną optymalizację obniżając koszt konwersji i zwiększając klikalność reklam.

Rozwój Kampanii

W trakcie optymalizacji i analiz danych pochodzących z reklam tworzymy nowe kampanie, nowe grupy reklam, nowe reklamy. Dzięki temu mamy szansę zwiększać naszą skuteczność.

Konsultacje

Na podstawie naszych spostrzeżeń przygotowujemy rekomendacje do wprowadzania zmian na stronach lub tworzenia nowych podstron. Dzięki temu wraz z kampanią rozwija się Twoja strona i Twój biznes.

Osiągamy Sukces
w Reklamie Google

Jednak nie spoczywamy na laurach. Po osiągnięciu wzrostów w ruchu i sprzedaży dalej pracujemy nad Twoimi kampaniami, tak abyś gromadził wartościowy ruch, który realizuje Twoje cele biznesowe.

Napisz do Nas

Roman Rozenberger

Cześć, z tej strony Roman Rozenberger. W IBB.MEDIA Zajmuję się badaniem potrzeb i doborem rozwiązań, tak abyś otrzymał ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będę kierował pracami nad Twoim projektem, jestem również certyfikowanym specjalistą systemu analityki internetowej Google Analytics oraz systemu reklamowego Google Ads.

Będę Twoim konsultantem i zadbam o Twój projekt, jak o własny. Dzięki mojemu doświadczeniu spojrzę na Twój pomysł z każdej strony, a przy projektowaniu i tworzeniu zwrócę uwagę na późniejsze formy analizy danych i promocji. Napisz lub zadzwoń do mnie teraz i zadaj pytania.

m: +48 663 228 274 | e: hello@ibb.media

Cennik Reklamy Google Ads (AdWords)

Flat Fee

od 599
zł / mc
 • Wycena kampanii na podstawie strony lub sklepu internetowego
 • Stały abonament bez zależności od budżetu, przychodów i kosztów
 • Kwota nie uwzględnia budżetu reklamowego Google Ads

Prowizja od Budżetu

od 399
zł / mc
 • Prowizja od 10% do 30% od wykorzystanego budżetu
 • Elastyczne podejście
 • Kwota nie uwzględnia budżetu reklamowego Google Ads

Success Fee

od 399
zł / mc
 • Prowizja od 1,5% do 5% od przychodu na podstawie danych z Google Analytics
 • Elastyczne podejście
 • Kwota nie uwzględnia budżetu reklamowego Google Ads

Jakie Prace Wykonujemy

 • Przygotowanie konta Google Ads.
 • Dobór słów kluczowych.
 • Konfiguracja kampanii w sieci wyszukiwania.
 • Konfiguracja kampanii w sieci reklamowej.
 • Konfiguracja kampanii produktowych
 • Tworzenie i optymalizacja tekstów reklamowych.
 • Optymalizacja kampanii AdWords pod kątem współczynnika kliknięć.
 • Optymalizacja kampnii AdWords pod kątem konwersji i transakcji.
 • Śledzenie realizacji celów kampanii
 • Integracja Google AdWords z Google Analytics
 • Integracja Google Merchant Center
 • Integracja Google Search Console

Ile Kosztuje Reklama w Google?

Reklama Google Ads (Google AdWords) jest inwestycją, której efekty otrzymujesz od razu w postaci ruchu i konwersji.

Na kampanie przeznaczasz tyle ile możesz i tyle ile chcesz.

Nie tworzymy żadnych limitów budżetów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie modele rozliczeń w tym model prowizji od wydanego budżetu oraz model prowizji od osiągniętych przychodów.

Jeśli potrzebujesz zaplanować budżet kampanii Google Ads to zadzwoń do nas. Pomożemy obliczyć Ci próg rentowności oraz maksymalny koszt konwersji.

Zobacz co zyskujesz dzięki Google Ads

Klienci

Zwiększa się zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami.

Rozpoznawalność

Użytkownicy częściej widzą Twoją markę, dzięki temu budujesz ich zaufanie.

Rozwój biznesu

Dzięki pozycjonowaniu realizujemy Twoje cele, zwiększając sprzedaż.

Zdobycie przewagi

Wysokie pozycje w wyszukiwarce budują zaufanie do Twojego serwisu. Stań się liderem rynku.

Agencja Google Partner

Dzięki naszej skuteczności i doświadczeniu otrzymaliśmy status partnera Google w zakresie reklamy Google Ads. Aby go zdobyć nasi specjaliści musieli zdać egzaminy dostępne w programie Google Partners. Poza zdobytą wiedzą wykazaliśmy się wysoką skutecznością, a budżety miesięczne wszystkich kont i kampanii, którymi zarządzamy wynoszą ponad 100 000 zł.

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, mających doświadczenie w różnych specjalizacjach, jaki mających za sobą wiele lat drogi związanej z tym, czym się zajmują dzisiaj. Dlatego decydując się z nami korzystasz z doświadczenia każdego z nas.

Partnerstwo

Do każdego projektu podchodzimy na zasadzie partnerstwa, dlatego dbamy o Twoją widoczność w Google, tak jakbyśmy dbali o własny biznes. Otrzymujesz maksymalne zaangażowanie i uwagę każdego członka naszego zespołu.

Przejrzystość

Mamy powody do dumy, więc jeśli chciałbyś sprawdzić jak się z nami współpracuje, to udostępnimy Ci kontakt do naszych partnerów biznesowych. Przez cały okres prowadzenia kampanii masz dostęp to aktualnego stanu prac.

Profesjonalne podejście

Dzięki doświadczeniu zapewnimy Ci sprawną i profesjonalną obsługę. Będziesz wiedzieć w każdej chwili na jakim etapie prac jesteśmy, a w razie pytań będziemy Ci służyć pomocą i radą. Możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w sprawach, które nie będą dla Ciebie oczywiste i jasne.

Kompleksowość

Skupiamy w zespole wiedzę ze wszystkich dziedzin marketingu internetowego. Dlatego masz pewność, że Twoja reklama Google Ads będzie przygotowana pod kątem osiągania celów i działań z zakresu innych form reklamy internetowej jak media społecznościowe, content marketing, pozycjonowanie, email marketing.

Uczciwość

Wycena, oferta, planowanie, praca, oraz umowa są dla nas ważnym aspektem, tworzymy je tak, aby wszystko było dla Ciebie jasne i klarowne. Każdy temat sprawiający trudność omawiamy, tak abyś miał świadomość tego co i w jakim celu się dzieje.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną wycenę

Powiedz nam, co potrzebujesz, a my oszacujemy koszt w ciągu 48 godzin.

Przewiń do góry